Вітаємо 25-й випуск магістрів-кібернетиків!

18-19 грудня 2023 року відбувся захист магістерських дипломних робіт студентів освітньої програми «Економічна кібернетика». Теми магістерських дипломних робіт були присвячені вирішенню таких проблем, як моделювання споживацької поведінки за допомогою методів машинного навчання, соціально-економічного розвитку територій (макрорегіонів та внутрішніх регіонів), рівня фінансової безпеки банківської системи, рівня демографічної безпеки, оптимізація бізнес-процесів виробничо-економічних систем, моделювання впливу глобальних економічних криз на ризик зовнішньоекономічної безпеки національних економік.

До роботи в екзаменаційній комісії була запрошена виконавчий директор ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ТЕКНОЛОДЖИ ТРАНСФЕР ТІМ», д.е.н., професор Сергієнко О.А., яка високо оцінила представлені дипломні роботи. Магістрантами опубліковано тези та взято участь у IХ Всеукраїнській науково-практичній конференціі-форумі молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід» (25 листопада 2022 р., Львів); XIV Міжнародній науково-практичній конференції “Сучасні проблеми моделювання соціально-економічних систем” (6-7 квітня 2023 року, Харків); Х Всеукраїнській науково-практичній конференції-форумі молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід» (24-25 листопада 2023 р., Львів). 77% студентів захистилися на «відмінно»! 46% студентів рекомендовано до вступу в аспірантуру.

Серед усіх робіт, як найкращі, комісія виділила роботи таких студентів: Добровольської Анни Олексіївни з темою дипломної роботи «Моделювання рівня соціально-економічного розвитку регіонів» (захист проводився англійською мовою); Орлової Анастасії Олексіївни з темою дипломної роботи «Моделювання впливу цифровізації на темпи економічного зростання та бюджетну забезпеченість» (захист проводився англійською мовою), Шабельника Миколи Миколайовича з темою дипломної роботи «Моделювання впливу глобальних економічних криз на ризик зовнішньоекономічної безпеки національних економік», Мироненка Артема Юрійовича з темою дипломної роботи «Моделювання споживацької поведінки за допомогою методів машинного навчання», Бендаса Романа Володимировича з темою дипломної роботи «Моделювання рівня демографічної безпеки».

Студенти Добровольська А.О., Орлова А.О. та Шабельник М.М., отримали дипломи із відзнакою.

Магістри-кібернетики працюють на таких посадах: аналітик консолідованої інформації (PwC), економіст (АТ «Новий Стиль»), Business and Data Analyst (Nix Solutions), Software Engineer, Regulatory solution (Adenza), фахівець фінансового відділу (Метінвест-СМЦ) та ін.

Вітаємо наших випускників та бажаємо їм подальших успіхів в кар’єрі, цікавих проєктів, найкращої команди, щастя!

Щиро Ваші викладачі кафедри ЕКІСА