Результати І туру олімпіади зі спеціальностей 124 «Системний аналіз» та ОПП 051 «Економічна кібернетика»

15 грудня 2023 року в ХНЕУ ім. С. Кузнеця було проведено перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 051  “Економіка”, ОПП “Економічна кібернетика” та зі спеціальності 124  “Системний аналіз”, ОПП “Управління складними системами” з використанням сайту персональних навчальних систем ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

В олімпіаді взяли участь студенти 4 курсу групи 6.04.051.020.20.1 ОПП “Економічна кібернетика”: Тимошенко Олександр, Коняшкіна Марія, Кочубєєв Андрій, Орєхова Тетяна, Федорових Анна, Москаленко Ганна, Носарь Аліна, Ткаченко Анна,  Василенко Павло, Чепурний Владислав.

За кількістю балів переможцями стали:

Орєхова Тетяна (перше місце), керівник д.е.н., проф. Гур’янова,

Ткаченко Анна  (друге місце), керівник д.е.н., проф. Гур’янова.

Також у І етапі олімпіади серед студентів 4 курсу групи  6.04.124.020.20.1 спеціальності 124  “Системний аналіз”, ОПП “Управління складними системами” взяли участь: Олійник Андрій, Кузовкін Денис, Кушнір Аліса, Ванян Влада, Ратушинська Ірина, Гетьманець Поліна.

За кількістю балів переможцем першого етапу олімпіади визнано Кузовкіна Дениса (перше місце), керівник к.е.н., доц. Панасенко О.В.

Вітаємо наших переможців і дякуємо усім учасникам!