Захист курсових робіт студентів 4 курсу ОПП “Управління складними системами” спеціальності 124 “Системний аналіз”

19 грудня 2023 року на кафедрі ЕКСА відбувся захист курсових робіт студентів 4 курсу ОПП “Управління складними системами” спеціальності 124 “Системний аналіз” з навчальної дисципліни “Моделювання систем”, де обговорювались прикладні питання моделювання систем різного призначення та рівня ієрархії, які функціонують в умовах невизначеності та ризику. До комісії із захисту було залучено і представника бізнес-спільності – Липовецького Богдана – Principal Quality Assurance Analyst в компанії Adenza. Ми дуже вдячні Богдану за участь в дискусіях та цікаві питання. Вітаємо наших студентів з успішним захистом робіт! Бажаємо відмінної сесії та успішного завершення програми!