Результати роботи Літньої онлайн-школи «Чому Data Science – це глобальний тренд? Що говорять кібернетики та системні аналітики?»

20 червня 2022 р. доктором економічних наук, професором Куксою Ігорем Миколайовичем було проведено заняття Літньої онлайн-школи «Чому Data Science — це глобальний тренд? Що говорять кібернетики та системні аналітики?».

Що було:

• що таке Data Science та яку роль грає Data Science у сучасному житті?
  • чому професія фахівця з Data Science швидко перетворилася на одну з самих популярних та затребуваних у світі?
  • які інструменти в своїй роботі використовують фахівці з Data Science?, що таке машинне навчання та нейромережі?

Під час он-лайн школи учасники змогли поспілкуватися з практикуючим фахівцем  з Data Science, що працює в Німеччині — випускницею кафедри, доктором філософії (кандидатом економічних наук), доцентом кафедри економічної кібернетики і системного аналізу, двократною чемпіонкою світу по карате Ганною Сергіївною Ястребовою.

Учасники познайомились з прикладами та особливостями побудови прогнозних моделей, їх візуалізації, взяли участь в інтерактивних конкурсах. За результатами виконання конкурсного завдання з розробки моделі предиктивної  аналітики переможцем стала Аліна Кучер, яку ми всі вітаємо і бажаємо вже цього року стати студенткою нашого університету!

Ми вдячні усім, хто долучився та проявив активність на наших зустрічах! Школярів запрошуємо стати студентами спеціальності 051 «Економіка», освітньої програми “Економічна кібернетика” та спеціальності 124 «Системний аналіз», освітньої програми “Управління складними системами” ХНЕУ ім. С. Кузнеця.