Вручення сертифікатів учасникам онлайн-курсів від університету Yamanashi

У квітні 2022 року в рамках допомоги Україні були запропоновані IT-курси від уряду Японії. Студенти ХНЕУ ім. С. Кузнеця разом з представниками інших університетів України мали змогу протягом двох місяців дистанційно навчатися в японському університеті Yamanashi.

19 липня 2022 року Президент університету Yamanashi Ph. D. Shinji Shimada привітав студентів України із успішним завершенням навчання. Результати курсів будуть враховані студентам у рамках академічної мобільності. Сертифікати спеціалізованих курсів отримали студенти факультету інформаційних технологій, освітньої програми “Економічна кібернетика” Олександр Тимошенко та Олександр Лаптєв.

На церемонії урочистого нагородження був присутній декан факультету інформаційних технологій Григорій Коц.