Літня школа «Чому Data Science — це глобальний тренд? Що говорять кібернетики та системні аналітики?»

Дорогі друзі!

🎓 Запрошуємо Вас на літню онлайн-школу «Чому Data Science — це глобальний тренд? Що говорять кібернетики та системні аналітики?», яка проводиться кафедрою економічної кібернетики і системного аналізу!

Ви дізнаєтесь:
❗️що таке Data Science;
❗️яку роль грає Data Science у сучасному житті;
❗️чому професія фахівця з Data Science швидко перетворилася на одну з самих популярних та затребуваних у світі.

👨‍🎓👩‍🎓 Поспілкуєтесь з практикуючими фахівцями та дізнаєтесь про університетські спеціальності, які готують відповідних фахівців.

⏳ Заняття у літній школі відбудеться 20 червня 2022 року онлайн.

⏰ Початок занять об 11:00.

📌 Навчання в школі безкоштовне, але кількість місць обмежена. Запрошення до участі буде надіслано на електронну адресу після реєстрації. Задля реєстрації перейдіть за посиланням та заповніть форму.