Наші викладачі на ERFIN-2016 (Варшава)


Ми на ERFIN-2016 (Варшава)
16 вересня 2016 р. професор кафедри економічної кібернетики Гур’янова Лідія Семенівна виступила з доповіддю на poster session конференції ERFIN-2016 (Econometric research in Finance Workshop), яка проходила у Варшавській економічної школи (SGH Warsaw School of Economics).
Лідія Семенівна підготувала невеликий звіт про свою поїздку.
ERFIN workshop program

Варшава – місто-мрія! Місто, що поєднало в собі духовність, чарівність, традиції «старого міста» і динамізм, проривну енергію, інновації «ділового центру». Ця атмосфера створена руками і силами людей, закоханих у місто, які організовують довгострокові платформи для міжнародного співробітництва, обміну думками, підтримання креативного середовища, реалізації нових проектів і просто цікавого спілкування.

Такою платформою була і буде конференція ERFIN (Econometric research Workshop in Finance), яка проходила у Варшавській економічної школи (SGH Warsaw School of Economics) 16 вересня 2016 року.

Головний ідейний натхненник і організатор конференції – доктор економічних наук, професор Варшавської економічної школи Dobromil Serwa! Завдяки його таланту, організаторському терпінню, доброзичливості й увазі, в одну команду були зібрані фахівці в галузі економетричного моделювання фінансів, фінансових ринків та банківських систем з Польщі, Словаччини, Великобританії, Таїланду, Японії, Франції, Німеччині, Іспанії, Росії та України!

Ми також були серед них з доповіддю «Modeling the financial strategy of the enterprise in an unstable environment» (Lidiya Guryanova, Tamara Klebanova, Tetiana Trunova). Виступали на poster session, викликали інтерес у колег та отримали пропозиції для подальшої співпраці.

Величезна подяка нашим талановитим студенткам і просто дуже добрим та чуйним людям Євгенії Зарубі (6 курс, спеціальність «Економічна кібернетика»), Олені Андрус (6 курс, спеціальність «Прикладна економіка») за допомогу в підготовці дуже красивої та яскравої презентації доповіді, на яку «зліталися» усі колеги!

Від свого імені висловлюю вдячність Тамарі Семенівні, колективу кафедри, керівництву ХНЕУ ім. С. Кузнеця за можливість і підтримку моєї участі в цій конференції!

Ще раз дякую професору Dobromil Serwa та організаційній команді ERFINZu zanna Wosko, Konrad Kostrzewa за увагу, доброзичливість і постійну допомогу! Щиро бажаю професору Dobromil Serwa та його колегам успіхів, удачі в реалізації всіх задуманих проектів, добробуту та процвітання!

З повагою проф. Гур’янова Лідія Семенівна


Print Friendly, PDF & Email