ЗУСТРІЧІ СТУДЕНТІВ З ВИПУСКНИКАМИ КАФЕДРИ, ПРЕДСТАВНИКАМИ БІЗНЕС-СТРУКТУР

В рамках ознайомчої практики і дисципліни «Вступ до фаху» пройшли традиційні зустрічі студентів 1-го курсу спеціальності 124 «Системний аналіз» (програма «Управління складними системами) і студентів 2-го курсу спеціальності 051 «Економіка» (програма «Економічна кібернетика») з випускниками кафедри економічної кібернетики, факультету економічної інформатики, а також представниками бізнес-структур:

• Краюшкин Валерій Альбертович (випускник факультету економічної інформатики) – директор компанії з комп’ютерного програмування «Райз 19»
  • Беседовський Олексій Миколайович (випускник факультету, керівник франко-української магістерської програми «Бізнес-інформатика» факультету економічної інформатики ХНЕУ ім. С. Кузнеця) – менеджер з тренінгових програм, AxiomSL
  • Новосел Марія Вадимівна (випускниця кафедри економічної кібернетики) – Data Analyst, Singularex Inc.; Data/Business Analyst, Parimatch Tech
  • Баликів Олексій Георгійович (випускник кафедри економічної кібернетики) – Head of product and Partnership, Nimbus Web Inc.; Delivery Manager, Project Manager, AltexSoft
  • Мяснікова Яніна Іванівна – Head of Recruitment Department, Technorely

Що було на зустрічах:

Чому системний аналіз важливий? У чому причина невдач 99% українських і 90% стартапів в світі?
      Product Management. C чого починається бізнес? Рівні стратегії
      Project Management. Knowledge areas
      Приклад проєктів компаній
      Професійні компетентності, які є необхідними для посад аналітика даних, web-аналітика, бізнес-аналітика та ін
      Роль неформальної та інформальної освіти, інформаційні ресурси
      Як найти ментора під час реалізації перших проєктів?
      Можливості стажування в компаніях з подальшим працевлаштуванням
      Організація стажування в компаніях, рівні тестування
      Можливості розвитку кар’єри в компаніях

Викладацький склад та студенти дякують спікерів зустрічей за цікаві, інформативні презентації, доброзичливість і корисні поради! Чекаємо Вас ще в гості!