Всеукраїнська олімпіада з математики!


ХНЕУ ім. Семена Кузнеця у 2021 році проводить Всеукраїнську олімпіаду з математики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Усім учасникам Олімпіади, залежно від результатів будуть нараховуватися додатково до 20 балів до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з предмета «Математика» при вступі до ХНЕУ ім. Семена Кузнеця на спеціальності 124 «Системний аналіз» та 186 «Видавництво та поліграфія».

Олімпіада проводиться у два етапи: перший – дистанційний (30 січня – 1 лютого 2021 року), другий – очний (20 березня 2021 року).

Дистанційний тур, здійснюється з використанням програми Moodle у формі самостійного діалогу учасника Олімпіади з комп’ютером. Очний – проводиться в письмовій формі на базі Університету.

Для участі в першому (дистанційному) турі учасники Олімпіади повинні зареєструватися на веб-сайті Університету за адресою на сторінці реєстрації учасників Олімпіади.

Після реєстрації учасники Олімпіади отримують логін і пароль на вказану під час реєстрації електронну адресу для доступу до системи Moodle.

Адреса: м. Харків, просп. Науки, 9-А, ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Контакти: maxmin903@gmail.com

Print Friendly, PDF & Email