Завершення навчального курсу в рамках академічної мобільності наших викладачів та студентів

Вітаємо з успішним завершенням навчального курсу в рамках академічної мобільності наших викладачів і студентів!

Кафедра ЕКСА вітає студентів 3 курсу спеціальності 124 “Системний аналіз”, ОПП “Управління складними системами” – Данііла Тесленка, Дениса Кузовкіна, Дар’ю Заборну, Поліну Гетманець, Владу Ванян, Владиславу Брусильцеву з успішним завершенням навчального курсу «Системний аналіз» («System analysis») та отриманням сертифікатів міжнародного зразка від Wildau-Kharkiv IT Bridge. Сертифікат є дійсним для надання у заклади вищої освіти значної кількості країн Європейського Союзу.

Навчальний курс було пройдено в рамках програми DAAD “Digital Ukraine: Ensuring academic success in times of crisis (2022)” у зимовому семестрі 2022 року, організованого німецькою службою академічних обмінів DAAD та Технічним університетом прикладних наук Вільдау.
Метою WKITB є підтримка українських лекторів та студентів шляхом надання платформ для цифрового навчання. На платформі було зібрано 60 лекторів з восьми університетів Харкова, які готують фахівців в галузі ІТ, та понад тисячі студентів з усієї країни.

Під час виконання проєкту студентам було запропоновано низку навчальних дисциплін, які підготовлено викладачами закладів вищої освіти України.

Від ХНЕУ ім. С. Кузнеця з боку викладацького складу у проєкті взяла участь Бринза Наталя Олександрівна, доцент кафедри інформатики та комп’ютерної техніки, доцент кафедри економічної кібернетики і системного аналізу, кандидат технічних наук, доцент. Успішним засвоєнням курсу стало виконання підготовлених індивідуальних завдань і поточне та підсумкове тестування.