Результати зимової онлайн-школи «DATA ANALYTICS INTRO»

05 та 15 січня 2023 р. доктором економічних наук, професором Гур’яновою Лідією Семенівною, доцентом Панасенко Оксаною Володимирівною, викладачем Полянським Владиславом Олександровичем було проведено заняття Зимової онлайн-школи «DATA ANALYTICS INTRO».

На зимову школу було зареєстровано 66 учасників, до занять онлайн-школи приєдналися 17 з них. Були запрошені школярі старших класів, які дізналися:

• чим займається дата-аналітик.
  • як аналізувати великі масиви даних із різних джерел без навичок програмування та маючи такі навички.
  • як створювати моделі та розробляти звіти.
  • чим відрізняються проекти з автоматизацією та без.

Під час онлайн школи учасники познайомились з прикладами та особливостями побудови різних моделей аналізу даних, взяли участь в інтерактивних конкурсах. За результатами виконання конкурсного завдання з аналітики даних переможцями стали Микола Купчиненко, Єлизавета Сайко, Владислав Коломоєць, яких кафедра привітала та запросила усіх учасників зимової школи у майбутньому стати студентами нашого університету.

Ми вдячні усім, хто долучився та проявив активність на наших зустрічах! Школярів запрошуємо стати студентами спеціальності 051 «Економіка», освітньої програми “Економічна кібернетика” та спеціальності 124 «Системний аналіз», освітньої програми “Управління складними системами” ХНЕУ ім. С. Кузнеця.