Виїзна зустріч кафедри економічної кібернетики ХНЕУ ім. С. Кузнеця зі школярами Харківської загальноосвітньої школи № 38

До Дня відкритих дверей факультету Економічної Інформатики кафедра економічної кібернетики спільно зі студентами освітньої програми «Економічна кібернетика» 19 листопада провела виїзну зустріч зі школярами 9-11 класів Харківської загальноосвітньої школи № 38.

Що було?

• чому варто обрати ХНЕУ ім. С. Кузнеця?, позиціонування університету в міжнародних, національних і регіональних рейтингах
  • презентація освітніх програм факультету економічної інформатики, результатів оцінки освітніх програм роботодавцями і студентами
  • особливості освітніх програм «Економічна кібернетика» (спеціальність 051 «Економіка») і «Управління складними системами» (спеціальність 124 «Системний аналіз»)
  • хто такі економіст-кібернетик і системний аналітик і скільки вони заробляють?
  • Data Science for business: проекти
  • можливості приєднання до спільноти економістів-кібернетиків і системних аналітиків

Дякуємо керівництву школи № 38 за сприяння в організації цієї зустрічі, обговорення питань подальшого співробітництва!