Вітаємо завідуюча кафедрою економічної кібернетики ХНЕУ ім. С. Кузнеця Гур'янову Л. С. з призначенням їй стипендії в галузі науки імені М. І. Туган- Барановського!

17 травня в Харківській обласній філармонії відбулись урочистості з нагоди Дня науки. Глава ХОДА Юлія Світлична привітала науковців з їх професійним святом і вручила дипломи, пам’ятні сертифікати та квіти лауреатам та стипендіатам в різних галузях науки.

Диплом стипендіата в галузі науки імені Михайла Івановича Туган-Барановскького (з економіки) за особисті досягнення в галузі науки, вагомий внесок у вирішення науково-технічних та соціально-економічних проблем Харківської області з рук глави ХОДА отримала завідуюча кафедри економічної кібернетики ХНЕУ ім. С. Кузнеця д.е.н., професор Гур’янова Л. С.

Колектив кафедри економічної кібернетики та факультету вітає Лідію Семенівну!