Бізнес-гра «Welcome to Crypto Trading» від бізнес-тренера Днів кар’єри в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, бізнес-психолога, HDR компанії ECSE, Ільєнко Ірини та випускника кафедри економічної кібернетики, комерційного директора компанії «Бел-Гер» Лаврінова Антона.

13 травня 2019 в ХНЕУ ім. С. Кузнеця для студентів першого, другого, третього курсів бакалаврата освітньої програми «Економічна кібернетика» у рамках курсу «Дослідження операцій та методи оптимізації» пройшла бізнес-гра «Welcome to Crypto Trading» від бізнес-психолога, HDR компанії ECSE, Ільєнко Ірини та комерційного директора компанії «Бел-Гер» Лаврінова Антона.

Що було:

• інвестиції в кріптовалюти, можливості або ризики?
  • технології блокчейн
  • фундаментальний і технічний аналіз
  • маркет-мейкери і як вони впливають на ринок?
  • стратегії управління торгами
  • «бики» і «ведмеді», майнінг в дії: формуйте оптимальну стратегію торгів і залишайтеся у виграші!

Величезне спасибі Ірині і Антону за цікаві презентацію, тести і бізнес-гру!