Вітаємо випускницю освітньої програми «Економічна кібернетика» Диденко Анастасію Сергіївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економічна кібернетика» за ступенем вищої освіти «магістр»!

Вітаємо випускницю освітньої програми «Економічна кібернетика» Диденко Анастасію Сергіївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економічна кібернетика» за ступенем вищої освіти «магістр», який відбувся на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 25-26 квітня 2019 року! Магістерська дипломна робота Диденко Анастасії Сергіївни «Моделювання оцінки нерівномірності соціально-економічного розвитку регіонів України» (науковий керівник – к.е.н., доцент, доцент кафедри економічної кібернетики Чаговець Любов Олексіївна) була відзначена дипломом II ступеня.