А ми знову запрошуємо школярів 9-11 класів на літню школу кафедри Економічна кібернетика ХНЕУ ім. Семена Кузнеця!

Літні школи – прекрасна можливість подивитися ближче на майбутню спеціальність і навіть спробувати її на собі.

Ми познайомимося, пройдемося з екскурсією по Харківському національному економічному університету ім. С.Кузнеця, познайомимося з Факультетом економічної інформатики ХНЕУ, поговоримо про Нобелівських лауреатів і дізнаємося чому премії з економіки ще з часів Семена Кузнеця беруть “майже” поголовно математики.

Спробуємо себе в управлінні проектами, обробці і візуалізації даних, прийняття рішень на основі великих даних. Дізнаємося скільки заробляють фахівці Data Science і як ними стати.

Ну і звичайно, чай, кава і печеньки, гарний настрій, квести та ігри для наших гостей!

Кількість місць обмежена, реєстрація за посиланням

Чекаємо Вас!