Вітаємо 24-й випуск магістрів-кібернетиків!

12 грудня 2022 року відбувся захист магістерських дипломних робіт студентів освітньої програми «Економічна кібернетика». Теми магістерських дипломних робіт були присвячені вирішенню таких проблем, як моделювання динаміки фондових ринків (прогнозування дохідності ETF), соціально-економічного розвитку регіонів (зокрема, телекомунікаційного розвитку), рівня фінансової стійкості компанії, моделювання процесів процесів діджиталізації економіки країн, моделювання розвитку IT-сектору на основі методів Data Science.

Студентські роботи отримали рецензії провідних фахівців-практиків в галузі аналітики даних, представників зарубіжних університетів-партнерів, зокрема, PhD, as. prof. Nadija Dubrovina, Bratislava University of Economics and Management (Bratislava, Slovakia), які високо оцінили представлені дипломні роботи. Магістрантами опубліковано тези та взято участь у Всеукраїнській науково-практичній конференціі-форумі молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід» (25 листопада 2022 р., Львів)

83% студентів захистилися на «відмінно»! 50% студентів рекомендовано до вступу в аспірантуру. Студентка Білоусова А.К. отримала диплом із відзнакою. Магістри-кібернетики працюють операційними директорами, головними спеціалістами в консалтингових компаніях, банківських установах. А все починалось на 3-му курсі з бізнес-гри «Welcome to Crypto Trading» від бізнес-тренера Днів кар’єри в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, бізнес-психолога, HDR компанії ECSE, Ільєнко Ірини та випускника кафедри економічної кібернетики і системного аналізу, комерційного директора компанії «Бел-Гер» Лаврінова Антона.

Вітаємо наших випускників та бажаємо їм подальших успіхів в кар’єрі, цікавих і перспективних проєктів, надійних друзів та команди, щастя і не забувати рідну гавань – Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, факультет інформаційних технологій, кафедру економічної кібернетики і системного аналізу!