Відгук про навчання випускника 2023 року бакалаврата за ОПП “Управління складними системами” спеціальності 124 “Системний аналіз”

Максим Соловйов. Випускник 2023 року бакалаврата за ОПП “Управління складними системами” спеціальності 124 “Системний аналіз”

Згадуючи, я довго міркував про обрання місця свого навчання, і навіть коли вже вирішив що це буде кафедра Економічної кібернетики та спеціальність Системний аналіз, до кінця не був впевнений у своєму виборі. Зараз, оцінюючи результати, можу впевнено сказати, що жодного разу не пошкодував про своє рішення. Вибір саме цієї програми виявився для мене вдалим та продуманим, і я не можу не поділитися своїми враженнями.

Однією з головних переваг навчання на цій кафедрі стали викладачі, які виявилися не тільки досвідченими фахівцями у своїй галузі, але й відкритими та доброзичливими наставниками. Вони завжди готові були поділитися своїми знаннями та надихати нас на досягнення нових вершин. Інтенсивний ритм навчання та комплексність предметів робили кожен день плідним та цікавим.

Окрім того, не менш важливою була атмосфера на кафедрі. Мої одногрупники стали не просто колегами, а справжніми друзями. Разом ми пройшли важкі, але в той же час, цікаві роботи, а також разом веселилися на перервах. Наша спільнота виявилася неоціненною, і я впевнений, зв’язки між нами залишаться назавжди.

Зараз, після успішного завершення навчання, я відчуваю себе підготовленим до викликів реального світу. Отримані знання з системного аналізу та економічної кібернетики виявилися ключовими у моєму професійному зростанні. Я вдячний кафедрі та її колективу за те, що вони не лише передали мені технічні навички, але й надихнули на впевнений крок у майбутнє.

Підсумовуючи, можу впевнено сказати, що кафедра Економічної кібернетики виявилася для мене не просто місцем навчання, а справжнім творцем можливостей та фундаментом для подальшого кар’єрного росту. Я вдячний за цей досвід і впевнений, що обраний шлях допоміг мені стати більш компетентним та впевненим в своїх силах фахівцем.