Гостьова лекція від компанії NIX Solutions

28 листопада 2023 року студенти кафедри економічної кібернетики і системного аналізу, які навчаються за ОП «Економічна кібернетика» та ОП «Управління складними системами» були запрошені на гостьову лекцію від компанії  NIX Solutions «Інструменти для керування вимогами у проєкті», на яку завітали загалом майже 100 учасників.

Студенти занурилися у практичну діяльність бізнес-аналітика, який може використовувати різні інструменти на різних проєктах. З чого почати? Як знайти свій ідеальний інструмент для керування вимогами? На ці непрості запитання  дала відповідь та поділилася власним досвідом експерт  компанії  NIX Solutions Рі Долідзе. Вона розповіла  про різні інструменти та програмне забезпечення для керування проєктами, таке як Trello, ClickUp, Asana, Google Sheets, їх переваги та недоліки. Студенти активно залучалися до обговорення та задавали питання експерту.

Дякуємо фахівцям компанії  NIX Solutions та запрошеному експерту Рі Долідзе за цікаву та важливу з практичної точки зору лекцію!