Наша співпраця із Пісочинським ліцеєм

8 грудня 2023 року викладачі кафедри ЕКСА – зав. кафедри Гур’янова Л.С., доцент Чаговець Л.О., провели зустріч з батьками та учнями 11-х, 10-х класів комунального закладу “Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради” Харківського району Харківської області. На зустрічі обговорили особливості цьогорічного вступу до ХНЕУ ім. С. Кузнеця,  презентували чат-боти, які розробив ХНЕУ ім. С. Кузнеця для підготовки до НМТ, а також розповіли про перспективи фахівців за спеціальностями 051 «Економіка» ОПП «Економічна кібернетика» та 124 «Системний аналіз» ОПП «Управління складними системами». Ми дуже вдячні керівництву навчального закладу за можливість цієї зустрічі! Будемо дуже ради бачити випускників Ліцею серед студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця!