Інтерв’ю з ІТ-спеціалістом від Kharkiv IT Cluster

Студенти 3 курсу ОП «Управління складними системами»  та 4 курсу  ОП «Економічна кібернетика» відвідали  07 грудня 2023 року інтерв’ю з ІТ-спеціалістом від Kharkiv IT Cluster у межах проєкту Teens2IT. Teens2IT — це серія безкоштовних щотижневих інтерв’ю зі спеціалістами ІТ-сфери, які посідають різноманітні посади в провідних ІТ-компаніях. Teens2IT дозволяє учасникам познайомитися з різними професіями у галузі ІТ та вибрати відповідний вектор професійного розвитку

Спікер Діана Толочко — Project Manager/Delivery Manager у компанії Valtech, яка має близько 7 років різноманітного менеджерського досвіду, поділилася деталями зі світу проєктного менеджеру.  Що це за професія та для чого вона потрібна? Чому професія Project Manager така важлива в ІТ? Якими навичками має володіти проєктний менеджер? Як це — керувати розробкою проєкту? Ці питання є актуальними для студентів у межах вивчення дисциплін «Проектний аналіз» та «Управління проектами інформатизації».

Дякуємо партнеру кафедри Kharkiv IT Cluster за запрошення!

Окрема подяка спікеру Діані Толочко за цікаву зустріч і можливість ближче познайомитися з особливостями професії Project Manager!