Зустріч викладачів кафедри економічної кібернетики ХНЕУ ім. С. Кузнеця зі школярами Харківської загальноосвітньої школи № 19

Викладачі кафедри економічної кібернетики 6 грудня 2019 року провели зустріч зі школярами 10-11 класів Харківської загальноосвітньої школи № 19.

Викладачі кафедри економічної кібернетики Панасенко О.В та Чаговець Л.О. розповіли школярам про:

• переваги навчання в ХНЕУ ім. С. Кузнеця
  • особливості вступної кампанії 2020
  • освітні програми факультету економічної інформатики
  • особливості освітніх програм «Економічна кібернетика» (спеціальність 051 «Економіка») і «Управління складними системами» (спеціальність 124 «Системний аналіз»)
  • ким працюють випускники кібернетики та системні аналітики та скільки вони заробляють

Школярів запросили на зимову та літню школи кафедри економічної кібернетики для знайомства з майбутнім студентським життям та особливостями спеціальностей кафедри, а також для того, щоб навчитись новим корисним навичкам, весело та цікаво провести час і познайомитися з новими друзями.

Щиро дякуємо керівництву школи №19 за співпрацю та організацію зустрічі!