Запрошення до участі в NBU University Challenge від Сергія Ніколайчука, Директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України


У новому навчальному році Національний банк України запрошує викладачів та студентів взяти участь у Всеукраїнському студентському освітньому заході з монетарної політики – NBU University Challenge, проведення якого заплановане на вересень – листопад 2019 року.

Цей захід буде проходити в Україні вперше. Його метою є посилення практичних навичок студентів з питань сучасного макроекономічного аналізу, а також підвищення обізнаності щодо ухвалення Центральним банком рішень у сфері монетарної політики та фінансової стабільності.

Формат NBU University Challenge – змагання між командами-представниками різних закладів вищої освіти. Передбачається, що учасники студентських команд будуть виконувати роль членів Комітету з монетарної політики Центрального банку, аналізуватимуть поточну економічну ситуацію в країні та пропонуватимуть своє рішення з монетарної політики.

Увага! Для 5 студентів 3-4 курсів бакалаврату, 1 курсу магістратури спеціалізації «Економічна кібернетика» передбачена можливість участі в складі команди ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Контактний телефон +380679909704

Print Friendly, PDF & Email