Вітаємо студентку магістратури Касьяненко Лілію Сергіївну з перемогою в II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика»!

Вітаємо студентку факультету економічної інформатики, спеціалізації «Економічна кібернетика» Касьяненко Лілію Сергіївну з перемогою в II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика», який проходив у Львівському національному університеті ім. І. Франка!

Наукова робота Касьяненко Лілії Сергіївни на тему «Комплекс моделей оцінки та аналізу конкурентоспроможності аудиторської компанії» (науковий керівник – д.е.н., професор, зав. кафедри економічної кібернетики Гур’янова Лідія Семенівна) була відзначена дипломом II ступеня.