Вітаємо студентку 4 курсу Кучук Аліну з запрошенням до участі у конференції IІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Вітаємо студентку 4 курсу факультету інформаційних технологій ХНЕУ ім. С. Кузнеця, освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика» Кучук Аліну з запрошенням до участі у конференції IІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» у 2020/2021 навчальному році!

Наукова робота Аліни, яка присвячена розробці комплексу моделей оцінки соціально-економічних наслідків «шоку» COVID-19, посіла 2 місце за результатами рецензування в загальноукраїнському рейтингу.

Вітаємо Аліну і бажаємо їй подальших успіхів в науковій і професійній діяльності!

Пишаємося нашими студентами!