Вітаємо студента магістратури Заржецького Владислава Івановича з перемогою в II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика»!

Вітаємо студента факультету економічної інформатики, спеціалізації «Економічна кібернетика» Заржецького Владислава Івановича з перемогою в II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика», який проходив 4-5 квітня 2019 р. у Львівському національному університеті ім. І. Франка!

Презентація наукової роботи Заржецького Владислава Івановича на тему «Адаптивні моделі оцінювання знань в системі вищої економічної освіти» (науковий керівник – к.е.н., доцент, керівник відділу електронних засобів навчання, доцент кафедри економічної кібернетики Яценко Роман Миколайович) була відзначена дипломом III ступеня. У конкурсі взяли участь 63 студентські наукові роботи із 39 вищих навчальних закладів України.

Більш детальна інформація представлена на сайті Львівського національного університету ім. І. Франка