Вітаємо із перемогою у конкурсі студентських робіт!

У червні 2023 року відбулось оголошення результатів Харківського регіонального конкурсу студентських (курсантських) наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук, який було ініційовано Спілкою ректорів Харківського регіону. На конкурс було подано роботи і наших студентів.

Орлова Анастасія, студентка 1 курсу магістратури, спеціальності 051 «Економіка», освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика» (науковий керівник – д.е.н., професор, зав. кафедри економічної кібернетики і системного аналізу Гур’янова Л.С.) із роботою «Застосування методів Data Science для оцінки впливу інновацій та  цифровізації економіки на зайнятість»;

Шабельник Микола, студент 1 курсу магістратури, спеціальності 051 «Економіка», освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика» (науковий керівник – д.е.н., професор кафедри економічної кібернетики і системного аналізу Шабельник Т.В.) із роботою «Оцінка впливу глобальних економічних криз на зовнішньоекономічну безпеку національних економік»;

Заборна Дар’я та Кузовкін Денис, студенти спеціальності 124 «Системний аналіз» освітньо-професійної програми «Управління складними системами» (науковий керівник – к.е.н., доц. кафедри економічної кібернетики і системного аналізу Яценко Р.М.) із науковою роботою «Розробка універсальної системи створення та поширення освітнього контенту ЗВО в умовах воєнного стану».

За результатами рейтингу Орлова Анастасія посіла перше місце у рейтингу робіт із гуманітарного напряму! Вітаємо переможницю і вдячні усім нашим учасникам, і бажаємо їм подальших наукових досягнень!