Відкриті засідання робочих груп освітньо-професійних програм кафедри ЕКіСА

1 березня 2024 року відбулися відкриті засідання робочих груп ОПП «Економічна кібернетика», спеціальність 051 «Економіка» (магістр), ОПП «Управління складними системами», спеціальність 124 «Системний аналіз» (бакалавр).

Порядок денний зустрічі містив такі питання:

• аналіз результатів моніторингу та опитування «Задоволеність якістю освітньої програми», 2023/2024 н.р.;
  • аналіз результатів опитування здобувачів вищої освіти «Навчальна дисципліна очима здобувачів»
  • аналіз ринку праці з урахуванням галузевого та регіонального контексту;
  • аналіз вітчизняного та зарубіжного досвіду організації освітніх програм;
  • розгляд результатів громадського обговорення ОПП, пропозицій стейкхолдерів (роботодавців, здобувачів вищої освіти, випускників, представників академічної спільноти) https://www.hneu.edu.ua/gromadske-obgovorennya-osvitnih-program/;
  • обговорення оцінки задоволеності підготовкою фахівців (студентів) роботодавцями;
  • оновлення ОПП.

В обговоренні взяли участь: Гур’янова Лідія Семенівна, завідувач кафедри економічної кібернетики і системного аналізу, доктор економічних наук, професор; Бакурова Анна Володимирівна професор кафедри системного аналізу і обчислювальної математики Національного університету «Запорізька політехніка», доктор економічних наук, професор; Панасенко Оксана Володимирівна, доцент кафедри економічної кібернетики і системного аналізу, кандидат економічних наук, доцент; Кононов Олег Юрійович, директор із маркетингу ТОВ «МЕХАТРОНІКА», кандидат економічних наук; Nadiya Dubrovina, CSc, PhD, as. prof., Bratislava University of Economics and Management (Bratislava, Slovakia);  Турлакова Світлана Сергіївна, професор кафедри економічної кібернетики Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор економічних наук, професор; Шабельник Тетяна Володимирівна, професор кафедри економічної кібернетики і системного аналізу, доктор економічних наук, професор; Прокопович Світлана Валеріївна, доцент кафедри економічної кібернетики і системного аналізу кандидат економічних наук, доцент;  Бринза Наталя Олександрівна, доцент кафедри інформатики та комп’ютерної техніки, доцент кафедри економічної кібернетики і системного аналізу, кандидат технічних наук, доцент; Чаговець Любов Олексіївна, доцент кафедри економічної кібернетики і системного аналізу кандидат економічних наук, доцент;  Полякова Ольга Юріївна, доцент кафедри економічної кібернетики і системного аналізу, завідувач сектору макроекономічного аналізу та прогнозування НДЦ ІПР НАН України, кандидат економічних наук, доцент; Трунова Тетяна Миколаївна, бізнес-аналітик VisiQuate,  кандидат економічних наук; Сергієнко Олена Андріанівна, виконавчий директор ТОВ ЮКРЕЙН ТЕКНОЛОДЖИ ТРАНСФЕРМ ТІМ, доктор економічних наук, професор; Новосел Марія Вадимівна, Maklai, Data analyst; Заборна Дар’я Дмитрівна, здобувач вищої освіти; Дерюгіна Дар’я Ігорівна, здобувач вищої освіти.

Члени робочих груп та запрошені обговорили адаптацію програми до вимог ринку праці з урахуванням пропозицій здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців, представників академічної спільноти. Особливу увагу було приділено питанням формування вибіркової складової, залучення здобувачів до покращення якості освітньо-професійних програм, залучення практиків-професіоналів до підготовки здобувачів.

Робоча група опрацювала результати обговорень під час оновлення ОПП.