Відкрита лекція на тему «Україна та Європа. Перспективи вступу до ЄС»

24.02.2024 року доцент кафедри ЕКСА Прокопович С.В. відвідала відкриту лекцію та панельну дискусію на тему «Україна та Європа. Перспективи вступу до ЄС» в університеті Мюнстера (Німеччина).

Доповідачами були: Nathanael Liminski, Minister für Bundes- und Europaangelegenheiten, internationales sowie Medien des Landes Nordrhein-Westfalen (Deutschland), Chef der Staatskanzlei / Натанаель Лімінські, міністр федеральних та європейських справ, міжнародних відносин та засобів масової інформації землі Північний Рейн-Вестфалія (Німеччина), голова державної канцелярії:

• Dr. Dariia Opryshko, Internationales und Europäisches Medienrecht am Institut für Informations-, Telekommunikations- und Medienrecht / Д-р, с.н.с Дарія Опришко, Міжнародне та європейське медіа право, Інститут інформаційного, телекомунікаційного та медіа права;
  • Prof. Dr. Niels Petersen, Öffentliches Recht, Völker- und Europarecht / проф. д-р Нільс Петерсен, Публічне право, міжнародне та європейське право;
  • Prof. Dr. Irina Wutsdorff, Slavistik / проф. д-р Ірина Вуцдорф, славістика;

Модератор: Prof. Dr. Ricarda Vulpius, Osteuropäische Geschichte / проф. д-р Рікарда Вульпіус, Історія Східної Європи

Україна має промисловий, сільскогосподарський, культурний, історичний, освітній потенціал до вступу до ЄС. Шлях довжиною у десять років, який проходили країни-кандидати на членство в ЄС, для України може виявитись набагато коротшим.