Співпраця з Університетом економіки в Братиславі

Викладачі кафедри економічної кібернетики і системного аналізу проф. Гур’янова Л.С., доц. Панасенко О.В. протягом 18-21 березня 2024 року прийняли участь:

• в заході «ECONOMIC OVERVIEW: SLOVAK REPUBLIC 2024 (OECD)», організованому Університетом економіки в Братиславі у співпраці з Міністерством закордонних та європейських справ Словацької Республіки та Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР);
  • в наукових семінарах з експериментальної економіки. Семінар організований очно BEE4Rlab факультету економіки та фінансів EUBA у співпраці з дослідницькою групою проекту APVV-19-0329. Результати досліджень представлені такими видатними експертами, як Lata Gangadharan (Monash University), Michal Bauer (CERGE-EI), Duncan James (Fordham University), Dagmara Celik Katreniak (City University of London), Anand Murugesan (Central European University), Tomáš Želinský (TUKE) та інші.

Дякуємо керівництву Університету економіки в Братиславі за запрошення та можливість участі!