Студенти спеціалізації «Економічна кібернетика» взяли участь у V міжуніверситетському науковому квесті «Пошуки скарбів науки»


10 листопада 2018 року студентки 4 курсу спеціалізації «Економічна кібернетика» Святаш Дар’я, Бондаренко Вікторія, Басенко Юлія та Касьяненко Лілія у складі команди ХНЕУ ім. С. Кузнеця взяли участь у V міжвузівському науковому квесті «Пошуки скарбів науки».

Науковий квест пройшов у Харківському національному аграрному університеті ім. Докучаєва. Захід було присвячено Всесвітньому дню науки та відбувся він за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної. Від імені керівника області учасників квесту привітав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. Усі учасники квесту були відзначені сертифікатами, а найшвидші команди – грамотами.

Ми висловлюємо щиру вдячність нашим дівчатам, які активно та завзято відстоювали наш університет серед інших 23 команд студентів з різних університетів міста та області. Дух змагання відчувався на всіх локаційних точках. Команди вирішували цікаві завдання, зокрема, їм було запропоновано знайти найродючіший ґрунт, розпізнати корисні копалини, розібрати насіння культурних рослин тощо.

Також на території вишу за участі членів Ради молодих учених при ХОДА, та РМУ ХНЕУ ім. С. Кузнеця створили незвичайну ландшафтну композицію «Знання та нескінченність», присвячену Всесвітньому дню науки та 100-річчю НАН України. Було висаджено 35 самшитів у формі знаку нескінченності та як символу того, що саме 35 років є середнім віком молодого вченого на Харківщині.


Print Friendly, PDF & Email