Результати освітнього онлайн марафону: «Навчайся новому – ставай розумніше та сильніше!»

Викладачі кафедри економічної кібернетики і системного аналізу взяли участь у освітньому онлайн марафоні ХНЕУ ім. С. Кузнеця: «Навчайся новому – ставай розумніше та сильніше!». Були проведені цікаві вебінари на актуальні теми.

20 квітня відбувся вебінар професора Сергієнко Олени Андріанівни “Канва бізнес моделі. Вступ, проблема та рішення”. Учасники дізналися про такий інструмент, як Канва бізнес моделі, що дозволяє візуалізувати бізнес-модель стартапу на одному аркуші. На основі аналізу відомих стартапів зрозуміли, на якій стадії знаходиться стартап, які слабкі і сильні сторони, які перспективи, як стартап планує заробляти гроші і куди потрібно рухатись далі. Навчилися користуватися бізнес моделлю Canvas. Розглянули приклади бізнес-моделей відомих стартапів. Створили свою канву Lean бізнес моделі.

15 квітня до марафону долучилася доцент Прокопович Світлана Валеріївна з вебінаром “Методи і моделі управління проєктами: як управляти проектами без накладок та зривів дедлайнів”. Під час вебінару учасники дізналися, що таке проєкт, як ним керувати, хто такий менеджер проєкту і скільки він заробляє, хто такі Data- Analyst та Data- Scientist. Побачили, як будуються математичні моделі для управління проєктами і спробували розробити власний проєкт-мрію.

14 квітня 2022 року доцент Чаговець Любов Олексіївна провела вебінар “Ефективні комунікації в управлінні проєктами та особливості візуалізації даних”.  На вебінарі розглянули, що спонукає людину діяти та які мотиваційні елементи домінують у комунікаціях. Говорили про типи комунікацій та правила ефективної взаємодії у групі. Також розглянули, чому важливим у комунікації є візуалізація даних. Учасники познайомились з прикладами та особливостями візуалізації, правилами інфографіки та її головними трендами. Усі наші учасники вебінару активно долучались до обговорення та взаємодія досягалась через застосування інтерактивних презентацій Mentimeter.

Ми вдячні усім, хто долучився та проявив активність на наших зустрічах! Школярів запрошуємо у ХНЕУ ім. Семена Кузнеця стати студентами спеціальності «Економіка», освітньої програми “Економічна кібернетика” та спеціальності «Системний аналіз», освітньої програми “Управління складними системами”.