Привітання із SGH Warsaw School of Economics!

Привітання Брусільцевої Владислави, студентки 4 курсу спеціальності 124 «Системний аналіз», освітня програма «Управління складними системами», яка приймає участь в програмі академічної мобільності в галузі кількісних методів й інформаційних технологій, розширеної аналітики та великих даних в SGH Warsaw School of Economics.

Вітаю із Варшави!

Навчання в SGH Warsaw School of Economics – це мрія, яка стала реальністю завдяки Erasmus+.

Програма дозволяє мені не тільки розширити свій академічний багаж знань, але і пізнати культуру та традиції приймаючої країни, зустріти багато нових людей із різних куточків світу. Це найкращий спосіб розвивати особисті та професійні якості.

Хочу щиро подякувати кафедрі економічної кібернетики та системного аналізу ХНЕУ ім. Семена Кузнеця за надану мені неймовірну можливість взяти участь у програмі Erasmus+. Це унікальний досвід, який змінив моє життя та відкрив переді мною безмежні можливості.

Тож закликаю усіх здобувачів вищої освіти звернути увагу на всі можливості, які надає програма Erasmus+. Участь у програмі робить світ доступним для вас, дозволяє вивчати нові культури, поглиблювати свої знання та створювати незабутні спогади.