Переможці студентських конкурсів та науково-педагогічних працівників університету

30 серпня 2023 року на Конференції трудового колективу та засіданні Вченої ради Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулось урочисте нагородження переможців студентських конкурсів та науково-педагогічних працівників університету.

Наша студентка 2 курсу магістратури спеціальності 051 “Економіка” ОПП “Економічна кібернетика” Орлова Анастасія нагороджена дипломом І ступеня за перемогу у регіональному конкурсі студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук.

Також Подякою нагороджено керівника переможниці — д.е.н., проф., завідувачку кафедрою Гур’янову Л.С. а також Подякою за вагомий внесок в рецензування студентських наукових робіт — д.е.н., проф. Шабельник Т.В.

Також вітаємо із нагородженням Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України к.е.н., доцента кафедри ЕКСА, керівника відділу електронних засобів навчання Яценка Р.М., Почесною грамотою ХНЕУ ім. С. Кузнеця викладача кафедри Яковлєва А.А.

Бажаємо натхнення в подальших наукових здобутках і розбудові вітчизняної освіти!