Ознайомча практика студентів 2 курсу освітньої програми “Економічна кібернетика” у EPAM Україна та CHM software

1-4 вересня 2021 року наші студенти 2 курсу освітньої програми “Економічна кібернетика” проходили ознайомлювальну практику. Під час практики під керівництвом д.е.н., проф. Гур’янової Л.С. та к.е.н., доц. Чаговець Л.О. студенти відвідали IT компанії-розробники сучасних рішень з інформатизації торгівлі та інформаційного бізнесу EPAM Україна та CHM software.

Студенти познайомились з головним напрямками роботи підприємств та їх перевагами на ринку, особливостями аналітики даних. Своїми враженнями від практики поділилась з нами Аня Ткаченко, студентка 2 курсу, освітньої програми “Економічна кібернетика”: “Практика від ХНЕУ це щось неймовірне! Ніколи б не могла подумати, що знайомство з такими закладами можливе для студентів. Оскільки ЕРАМ – це паблік-компанія світового рівня, з якою співпрацюють як великі компанії, так і невеликі стартапи. Завжди є можливість подивитися на різні проекти та порівняти. Можна як поговорити з колегами та дізнатись щось нове, так і спробувати свої сили, виконуючи різні задачі.

Що сподобалось в ЕРАМ особисто мені – це можливості. Якщо поставити собі будь-яку мету – професійну, проектну, територіальну, всього можна досягнути. Наприклад, якщо є бажання жити та працювати в іншій країні, офіси компанії є по всьому світі. Все можливо, якщо є бажання. Компанія «Хамелеон Софт» – це міжнародний розробник готових рішень для автоматизації роздрібної торгівлі в магазинах, супермаркетах, кафе, ресторанах, а також рішень для прийому платежів. Ці компанії допомогли визначитися, в якому напрямку рухатися та дали зрозуміти, які свої сторони варто розвивати більше задля успішного працевлаштування на майбутню професію. Дуже вдячна за можливість побувати на таких компаніях.