Навчання у Ризькому технічному університеті за програмою Erasmus+

Кечеджі Наталія, студентка освітньої програми “Економічна кібернетика”

Привіт із Риги!

Радію поділитись враженнями про своє навчання в Ризькому технічному університеті. Ця можливість відкрилася для мене як результат моєї великої мрії та участі у програмі Erasmus+.

Тут я не лише маю можливість розширити свої знання у науковій сфері, але також поглиблюю розуміння внутрішнього світу цієї унікальної країни. Знайомство з новими людьми, що приїхали сюди з усіх куточків світу, робить моє навчання захопливим та відкриває для мене безліч можливостей для особистого та професійного зростання.

Щиро вдячна кафедрі економічної кібернетики та системного аналізу ХНЕУ ім. Семена Кузнеця за унікальну можливість взяти участь у програмі Erasmus+. Це справжній шанс змінити своє життя та відкрити в собі приховане джерело енергії для подолання подальших вершин.

Закликаю усіх студентів роздивитися можливості, які надає програма Erasmus+. Це не лише навчання, це шлях до опанування нової захоплюючої інформації та навичок, які будують основу нашого особистісного росту та майбутніх досягнень.