Наукова конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2023/2024 навчальному році

11 лютого 2024 р. доктор економічних наук, професор Гур’янова Лідія Семенівна взяла участь в роботі конкурсної комісії наукової конференції II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2023/2024 навчальному році (Наукове відділення економіки; Секція: «Фінанси, банківська справа та страхування»). Модератором зустрічі стала кандидат економічних наук, випускниця кафедри економічної кібернетики і системного аналізу ХНЕУ ім. С. Кузнеця Тонєва Кристина Валеріївна.

В конференції взяли участь: Антоненко Кіра Дмитрівна (Комунальний заклад «Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради»); Гавриленко Родіон Олексійович (Комунальний заклад «Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради»); Іванова Анна Максимівна (Комунальний заклад «Харківський ліцей № 124 Харківської міської ради»); Почуєв Федір Павлович (Комунальний заклад «Харківський академічний ліцей № 45 Харківської міської ради»); Черняков Тимур Павлович (Комунальний заклад «Харківський академічний ліцей № 45 Харківської міської ради»); Гаєвський Данііл Андрійович (Комунальний заклад «Харківська гімназія № 98 Харківської міської ради»); Короткий Іван Максимович (Комунальний заклад «Харківський ліцей № 55 Харківської міської ради», Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості № 3 Харківської міської ради»); Половинко Анастасія Михайлівна (Комунальний заклад «Харківський ліцей № 87 Харківської міської ради»

Тематика науково-дослідницьких робіт учнів була присвячена таким актуальним проблемам як фінансово-економічна безпека малого бізнесу, тенденції розвитку крипторинків, оптимізація податкових систем, тенденції розвитку та менеджмент платформ краудфандингу, оцінка попиту на послуги факторингу та розробка підходів до оцінювання привабливості фактор-компанії для підприємства, аналіз тенденцій та соціально-економічні факторів розвитку систем добровільного медичного страхування.

Дякуємо нашій талановитій молоді за цікаві дослідження, змістовні презентації, дискусії! Бажаємо учасникам успіху в науковій діяльності, виступів на міжнародних конференціях з обраної тематики дослідження, реалізації запропонованих в роботі ідей!