Наукова конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році

5 лютого 2023 р. доктор економічних наук, професор Гур’янова Лідія Семенівна взяла участь в роботі конкурсної комісії наукової конференції II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році (Наукове відділення економіки; Секція: «Фінанси, банківська справа та страхування»). Модератором зустрічі стала кандидат економічних наук, випускниця кафедри економічної кібернетики і системного аналізу ХНЕУ ім. С. Кузнеця Тонєва Кристина Валеріївна.

В конференції взяли участь: Арутюнова Софія Костянтинівна (Комунальний заклад «Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради»; Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради»; 10 клас); Котенко Олександр Олександрович (Комунальний заклад «Харківський академічний ліцей № 45 Харківської міської ради»; Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради», 11 клас); Решетняк Дар’я Валеріївна (Комунальний заклад «Харківський академічний ліцей № 45 Харківської міської ради»; Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради», 11 клас); Скрипка Олександр Віталійович (Комунальний заклад «Слобожанський ліцей № 2» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області (Слобожанська ОТГ)).

Тематика науково-дослідних робіт учнів була присвячена таким актуальним проблемам розвитку сфери фінансів, банківської справи та страхування, як розвиток формування венчурного капіталу в Україні, розвиток формування засад венчурних фондів, оцінювання впливу глобалізації на розвиток фінансової системи країни, криптотрейдинг та штучний інтелект. Дякуємо нашій талановитій молоді за цікаві дослідження, змістовні презентації, дискусії! Бажаємо учасникам успіху в подальшому професійному розвитку, науковій діяльності!