Наша співпраця із Загальноосвітньою школою №9 Покровської міської ради Донецької області

7-го травня 2024р. професор кафедри ЕКСА Тетяна Шабельник провела зустріч з батьками та учнями 11-х класів Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради Донецької області. Розглянули особливості вступу цього року, зокрема у ХНЕУ ім. С. Кузнеця та тенденції ринку праці і переваги для фахівців за спеціальностями 051 «Економіка» ОПП «Економічна кібернетика» та 124 «Системний аналіз» ОПП «Управління складними системами». На зустрічі абітурієнтам та їх батькам також було презентовано можливості чат-ботів для підготовки до НМТ, які розроблено ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Висловлюємо свою подяку керівництву навчального закладу за плідну співпрацю, можливість проводити майстер-класи та профорієнтаційні зустрічі!

Запрошуємо випускників школи доєднатися до дружньої родини  ХНЕУ ім. С. Кузнеця!