Літня школа кафедри економічної кібернетики і системного аналізу ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Дорогі школярі!

🎓 Кафедра економічної кібернетики і системного аналізу ХНЕУ ім. С. Кузнеця разом з Харківським ІТ кластером запрошує вас на літню школу “Менеджмент ІТ-проєктів. Генерація ідей”.

Ви поспілкуєтесь з цікавими спікерами і дізнаєтесь:
📌 Що таке проєкт і чим особливий ІТ-проєкт.
📌 Як керувати проєктом.
📌 Скільки заробляють учасники проєктів.
📌 Як згенерувати нову фантастичну ідею, яка дозволить відкрити свій START-UP. Поекспериментуймо разом!
📌 А також будемо спілкуватись зі спікерами від ІТ Кластеру на теми “Project Manager: ролі в IT і навички, що корисні”, а також “Як досвід PM допомагає волонтерити”.

Серед спікерів Данило Маринич — Рroject manager у IT-компанії Olearis, CTO та викладач ІТ-школи A-Level та Анастасія Азарова, project manager у IT-компанії Valtech.

⏳Заняття у літній школі “Менеджмент ІТ-проєктів. Генерація ідей” відбудеться 08 червня 2023 року онлайн (запрошення буде надіслано після реєстрації на електронну адресу).

⏰Початок заняття о 15:00.

❗️Навчання в школі безкоштовне, але кількість місць обмежена.

Посилання для реєстрації — https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEUH9XF3s1ZOpT-ZtwerIfj2x3LgB1W8gqGE0_StYvk5boxA/viewform.