Гостьова лекція від провідного фахівця компанії Intellias та Харківського IT-кластера

📌 Вчора, 14.03, відбулась зустріч студентів спеціальності 051 «Економіка», ОПП «Економічна кібернетика», 124 «Системний аналіз», ОПП «Управління складними системами» з представниками компанії Intellias.

Зокрема, спікер Роман Руденьский, senior Data Scientist в Intellias, доктор економічних наук, професор та випускник спеціальності «Економічна кібернетика», розповів про особливості роботи Senior Data Science Engineer:

🖇 які існують техніки попереднього аналізу та підготовки даних

🖇 як підвищити якість та точність результатів прогнозування

🖇 як організувати виконання цих задач засобами AzureML

💡 окрім цікавої інформації, в кінці студенти отримали відповіді на запитання, що їх хвилюють.

Лекція надала нових знань у сфері IT та змотивувала здобувати з кожним кроком нові навички для майбутньої професії 💻
Ми дуже вдячні за цікаву лекцію спікеру та за чудову організацію зустрічі Харківському ІТ-кластеру і, сподіваємось, на подальші плідні зустрічі!