Фотозвіт з зимової школи «Як заробляти на даних»

19-20 січня в ХНЕУ ім. С. Кузнеця незважаючи на нельотну погоду відбулася зимова школа «Як заробляти на даних». Дуже приємно було бачити як новеньких учасників школи, так і хлопців та дівчат, які були на наших минулих заходах. Деякі навіть спеціально приїхали до нас з інших міст!

В суботу 19 січня ми креативили на тему знань і навичок майбутнього в рамках фасілітаційної сесії, а потім звіряли отримані результати з думкою провідних світових експертів по ринку праці. Вийшло дуже схоже! Ми на вірному шляху!

Ми побачили в прогнозі топових навичок від експертів ринку, що аналіз даних з року в рік стає все більш актуальним. І тому провели для наших гостей розгорнутий майстер-клас по цій темі, де обговорили що таке аналіз даних, як його проводити, як називаються на ринку праці фахівці, які проводять такий аналіз, які види бізнесу працюють на даних і скільки заробляють в цій області знань (по секрету – багато). Звичайно, ми не забули сказати і де аналізу даних можна навчитися – у нас на спеціальностях «Економічна кібернетика» та «Системний аналіз»!

У неділю 20 січня пройшли майстер-клас і тренінг по тайм-менеджменту і особистої ефективності при підготовці і здачі ЗНО від фахівців нашого ВНЗ. А від нашої кафедри був майстер-клас зі створення лендінгів (одно сторінкових сайтів) під різні завдання бізнесу.

Учасники зимової школи були нагороджені іменними сертифікатами, нагодовані смачним печивом і, звичайно, не пішли без пам’ятних сувенірів.