Чемпіонат Європи з Таеквон-До І.Т.Ф.

З 15 по 22 квітня цього року в м. Копер, Словенія, пройшов черговий Чемпіонат Європи з Таеквон-До І.Т.Ф. серед дорослих, юніорів, юнаків та ветеранів.

На щорічних міжнародних змаганнях взяли участь понад 750 найсильніших спортсменів європейського континенту. З 32 країн-учасниць делегація України була найчисельніша. Національну збірну представляли 159 найкращих спортсменів з 12 регіонів нашої країни.

В загальнокомандному заліку збірна України посіла 2 місце. Беручі до уваги всі призові місця Чемпіонату Європи, Національна збірна України завоювала 40 золотих, 47 срібних та 48 бронзових медалей.

Вітаємо нашого студента другого курсу спеціальності 124 “Системний аналіз” Скороходова Микиту, який взяв участь у цьому Чемпіонаті Європи з Тхеквон-до ІТФ! Микита здобув срібну та дві бронзові медалі! Бажаємо подальших перемог!