Перша міжнародна конференція


І міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми моделювання соціально-економічних систем», 9-10 квітня 2009, ХНЕУ.

І міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми моделювання соціально-економічних систем», 9-10 квітня 2009, ХНЕУ.

9-10 квітня 2009 року кафедра Економічної кібернетики Харківського національного економічного унивеверситета разом з Санкт-Петербурзьким державним університетом економіки і фінансів (Росія), Науково-дослідним центром індустріальних проблем розвитку НАН України, Центр індустріальної математики Університету Бремена (Німеччина) була проведена друга за рахунком міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми моделювання соціально-економічних процесів».

У конференції брали участь більше 250 учасників із Санкт-Петербурга, Москви, Новосибірська, Ростова на Дону, Костроми, Бєлгорода (Росія), Катовіце (Польща), Донецька, Дніпропетровська, Запопрожья, Києва, Луганська, Алчєвска, Івано-Франківська, Кіровограда, Харкова, Одеси, Сум, Львова (Україна). З них 50 докторів економічних і технічних наук, 70 кандидатів економічних і технічних наук.

Робота конференції здійснювалася у рамках наступних секцій:

Секція 1. Моделі нелінійної динаміки в економіці

Секція 2. Моделі подддержки прийняття рішень

Секція 3. Інформаційні технології в інтелектуальному аналізі даних 

Доповіді конференції були присвячені питанням розробки та використання економіко-математичних методів і моделей для оптимізації і розподілу ресурсів, прийняття управлінських рішень в економіці, на виробництві, в техніці, технології, освіту, у області нерухомості та ін.

За результатами конференції був виданий збірник тез доповідей учасників конференції. Найбільш цікаві статті були опубліковані в фаховом виданні «Бізнес-Інформ» Також була видана монографія «Сучасні проблеми моделювання соціально-економічних систем», в якій знайшли своє відображення сучасні розробки наукових шкіл з питань вибору та прийняття рішень в економіці, методів і моделей дослідження ринків, моделювання у великомасштабних соціально-економічних системах, методів і моделей оптимізації ресурсів, моделей управління підприємством.


Print Friendly, PDF & Email
1 903