Зустрічі з випускниками ОП «Економічна кібернетика»


Кафедра економічної кібернетики і системного аналізу активно бере участь із залучення фахівців-практиків у навчальний процес та підготовку студентів. Так, 16 грудня 2020 року відбулась зустріч з Ольгою Некрасовою, BI Engineer у компанії VisiQuate, випускницею ОП «Економічна кібернетика» зі студентами 1 року магістратури у рамках курсу «Візуалізація даних». Також до участі залучились студенти 2-4 курсів програми «Економічна кібернетика» та «Системний аналіз». Ольга розповіла про особливості роботи бізнес-аналітика, можливості, які надають сучасні інструменти візуалізації даних, BI-платформи з бізнес-аналітики, особливості обробки даних та складання дашбордів, аналітичних звітів, сторі тощо. Ми дуже вдячні Ользі за цікаву лекцію, яка викликала інтерес у аудиторії та жваву дискусію!

Зимова школа «DATA ANALYSIS»


Дорогі Школярі!

Якщо Ви цікавитеся напрямками менеджменту IT-проектів, бізнес-аналітики, Data Science і не тільки, тоді обов’язково завітайте до нас!

Запрошуємо Вас на зимову школу кафедри економічної кібернетики та системного аналізу «Data Analysis»!

Школа відбудеться 24 січня 2021 року онлайн (запрошення буде надіслано після реєстрації на електронну адресу). Початок занять о 12:00. Навчання в школі безкоштовне, але кількість місць обмежена. Будь ласка, пройдіть обов’язкову реєстрацію за посиланням .

З Новим Роком та Різдвом Христовим!


Шановні наші викладачі, студенти та випускники!

Кафедра Економічної кібернетики вітає вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай у Новому Році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій!

Бажаємо казкових новорічних свят та гарного настрою!

Вітаємо 22-й випуск економістів-кібернетиків (факультет економічної інформатики)!


Вітаємо 22 випуск економістів-кібернетиків з відмінним захистом магістерських дипломних робіт!

7-8 грудня 2020 року в змішаному (онлайн, офлайн) форматі пройшли захисти магістерських дипломних робіт студентами програми «Економічна кібернетика». У роботах розглядалися актуальні проблеми моделювання соціально-економічних систем і застосування сучасних інформаційних технологій для управління складними системами. Захисти були цікавими, 92% випускників захистилися на

Графік захисту дипломних робіт освітнього ступеня “магістр” спеціальності 051 «Економіка», освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика»


Шановні студенти,
знизу прикріплений графік захисту дипломних робіт.

Будь ласка, ознайомтеся з ним!

Завантажити графік захисту дипломних робіт!


Всеукраїнська олімпіада з математики!


ХНЕУ ім. Семена Кузнеця у 2021 році проводить Всеукраїнську олімпіаду з математики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Усім учасникам Олімпіади, залежно від результатів будуть нараховуватися додатково до 20 балів до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з предмета «Математика» при вступі до ХНЕУ ім. Семена Кузнеця на спеціальності

ЗУСТРІЧІ СТУДЕНТІВ З ВИПУСКНИКАМИ КАФЕДРИ, ПРЕДСТАВНИКАМИ БІЗНЕС-СТРУКТУР


В рамках ознайомчої практики і дисципліни «Вступ до фаху» пройшли традиційні зустрічі студентів 1-го курсу спеціальності 124 «Системний аналіз» (програма «Управління складними системами) і студентів 2-го курсу спеціальності 051 «Економіка» (програма «Економічна кібернетика») з випускниками кафедри економічної кібернетики, факультету економічної інформатики, а також представниками бізнес-структур: