Бізнес-гра «Welcome to Crypto Trading» від бізнес-тренера Днів кар’єри в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, бізнес-психолога, HDR компанії ECSE, Ільєнко Ірини та випускника кафедри економічної кібернетики, комерційного директора компанії «Бел-Гер» Лаврінова Антона.


13 травня 2019 в ХНЕУ ім. С. Кузнеця для студентів першого, другого, третього курсів бакалаврата освітньої програми «Економічна кібернетика» у рамках курсу «Дослідження операцій та методи оптимізації» пройшла бізнес-гра «Welcome to Crypto Trading» від бізнес-психолога, HDR компанії ECSE, Ільєнко Ірини та комерційного директора компанії «Бел-Гер» Лаврінова Антона.

Що було:

 • інвестиції в кріптовалюти, можливості або ризики?
 • технології блокчейн
 • фундаментальний і технічний аналіз
 • маркет-мейкери і як вони впливають на ринок?
 • стратегії управління торгами
 • «бики» і «ведмеді», майнінг в дії: формуйте оптимальну стратегію торгів і залишайтеся у виграші!

Величезне спасибі Ірині і Антону за цікаві презентацію, тести і бізнес-гру!

Вітаємо завідуюча кафедрою економічної кібернетики ХНЕУ ім. С. Кузнеця Гур'янову Л. С. з призначенням їй стипендії в галузі науки імені М. І. Туган- Барановського!


17 травня в Харківській обласній філармонії відбулись урочистості з нагоди Дня науки. Глава ХОДА Юлія Світлична привітала науковців з їх професійним святом і вручила дипломи, пам’ятні сертифікати та квіти лауреатам та стипендіатам в різних галузях науки.

Диплом стипендіата в галузі науки імені Михайла Івановича Туган-Барановскького (з економіки) за особисті досягнення в галузі науки, вагомий внесок у вирішення науково-технічних та соціально-економічних проблем Харківської області з рук глави ХОДА отримала завідуюча кафедри економічної кібернетики ХНЕУ ім. С. Кузнеця д.е.н., професор Гур’янова Л. С.

Колектив кафедри економічної кібернетики та факультету вітає Лідію Семенівну!

Запрошуємо студентів взяти участь в бізнес-грі «Welcome to Crypto Trading»


Запрошуємо студентів взяти участь в бізнес-грі «Welcome to Crypto Trading» від бізнес-тренера Днів кар’єри в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, бізнес-психолога, HDR компанії ECSE, Ільєнко Ірини та випускника кафедри економічної кібернетики, комерційного директора компанії «Бел-Гер» Лаврінова Антона.

 • Коли? 13 травня (понеділок), в 16-00
 • Де? Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, ауд. 210 (1 корпус)

Вітаємо випускницю освітньої програми «Економічна кібернетика» Диденко Анастасію Сергіївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економічна кібернетика» за ступенем вищої освіти «магістр»!


Вітаємо випускницю освітньої програми «Економічна кібернетика» Диденко Анастасію Сергіївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економічна кібернетика» за ступенем вищої освіти «магістр», який відбувся на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 25-26 квітня 2019 року! Магістерська дипломна робота Диденко Анастасії Сергіївни «Моделювання оцінки нерівномірності соціально-економічного розвитку регіонів України» (науковий керівник – к.е.н., доцент, доцент кафедри економічної кібернетики Чаговець Любов Олексіївна) була відзначена дипломом II ступеня.

А ми знову запрошуємо школярів 9-11 класів на літню школу кафедри Економічна кібернетика ХНЕУ ім. Семена Кузнеця!


Літні школи – прекрасна можливість подивитися ближче на майбутню спеціальність і навіть спробувати її на собі.

Ми познайомимося, пройдемося з екскурсією по Харківському національному економічному університету ім. С.Кузнеця, познайомимося з Факультетом економічної інформатики ХНЕУ, поговоримо про Нобелівських лауреатів і дізнаємося чому премії з економіки ще з часів Семена Кузнеця беруть “майже” поголовно математики.

Спробуємо себе в управлінні проектами, обробці і візуалізації даних, прийняття рішень на основі великих даних. Дізнаємося скільки заробляють фахівці Data Science і як ними стати.

Ну і звичайно, чай, кава і печеньки, гарний настрій, квести та ігри для наших гостей!

Кількість місць обмежена, реєстрація за посиланням

Чекаємо Вас!

Лекція “Time Series Forecasting” від Олександра Кондуфорова, керівника напряму Data Science в AltexSoft, засновника Kharkov AI Club


Для студентів другого та третього курсів бакалаврата спеціальності “Економічна кібернетика” у рамках дисциплін “Прогнозування”, “Економетрика” пройшла проблемна лекція “Time Series Forecasting” від Олександра Кондуфорова, керівника напряму Data Science в Altexsoft, засновника Kharkov AI Club

Що було:

 • Чому прогнозування – це складно?
 • Методи прогнозування: їх переваги та недоліки
 • Як отримати гарну точність прогнозування?

Викладацький склад, аспіранти і студенти щиро дякують Олександру за цікаву лекцію із сучасних методів прогнозування! Ця лекція викликає значний інтерес до галузі предиктивної аналітики і спонукає пошук нових ефективних рішень під час побудови предиктивних моделей!

Для тих, хто хоче ознайомитися з лекцією, презентація розміщена на сайті Kharkov AI Club.

Фотозвіт з Octopus AI. Workshop Edition


13 квітня відбувся Octopus AI. Workshop Edition для Data Science, куди наші студенти отримали запрошення на безкоштовний візит.

На цьому воркшопі студенти навчились:

 • способу аналізу і передбачення тимчасовіх рядів на мові Python
 • побудови системи різних моделей для передбачення декількох часових рядів, використовуючи як бібліотеки машинного навчання типу Sklearn, PyTorch, XGBoost, так і прості математичні формули
 • створенню інфраструктури для підключення нових джерел даних
 • візуалізізації результату нашої роботи за допомогою Bokeh, Plotly, а також комбінації Prometheus + Grafana

Більш детальна інформація представлена на сторінці Octopus AI на Facebook.