International Webinar “Research, innovations and modern trends in the PhD and post diploma programs”, June, 16 2023

16 червня 2023 року за запрошенням Nadiya Dubrovina, PhD, as. prof., Bratislava University of Economics and Management (BUEM) (Bratislava, Slovakia) кафедра ЕКіСА прийняла участь в міжнародному вебінарі Research, innovations and modern trends in the PhD and post diploma programs.

Вебінар є складовою реалізації проєкту “International development of academic entrepreneurship: innovative technologies for research, education and business” (2023-2025). У рамках проекту буде створено середовище для спілкування та самоорганізації робочих груп для підготовки інноваційних проєктів, вивчено особливості та механізми вищої та післядипломної освіти в різних країнах ЄС та за його межами; проаналізовано освітній потенціал, його характеристики та розподіл на прикладі країн Центральної та Східної Європи; проаналізовано інвестиції в інновації на прикладі країн Центральної та Східної Європи; досліджено розвиток регіональних ринків та визначено роль витрат на НДДКР та інновацій підприємств у формуванні регіональних кластерів; розроблено підходи до вдосконалення навчального процесу за програмами економіки та управління.

У вебінарі взяли участь представники організацій-партнерів: BUEM, Slovakia; Bayes Business School London, UK; Kirori Mal College, University of Delhi, India; Catholic University in Porto, Portugal; Academy Humanitas, Poland; Simon Kuznets Kharkiv National University of Economics, Kharkiv, Ukraine; Technical University „Kharkiv Polytechnic Institute“, Kharkiv, Ukraine; National Aerospace University «Kharkiv Aviation Institute», Kharkiv, Ukraine; West Ukrainian National University (WUNU), Ternopil, Ukraine.