5 червня 2024 року відбулась літня школа кафедри ЕКіСА «ДАНІ РОБЛЯТЬ ГРОШІ. Як використовувати інформацію для генерації доходу?»

На літніх школах ХНЕУ ім. С. Кузнеця викладачі знайомлять школярів із практичними питаннями з економічної кібернетики і системного аналізу. Якраз 5 червня 2024 року на нашій кафедрі пройшов мастер-клас «ДАНІ РОБЛЯТЬ ГРОШІ. Як використовувати інформацію для генерації доходу?».

Школа відбувалась в онлайн-форматі та залучила школярів з різних навчальних закладів. До зустрічі приєднались учні з:

• КЗ “Люботинська спеціалізована мистецька школа-інтернат “Дивосвіт” ” Харківської обласної ради;
  • Харківський ліцей № 167 Харківської міської ради;
  • Харківський державний автотранспортний коледж;
  • КЗ “Слобожанський ліцей №2” Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області та ін.

Спікером заходу від кафедри ЕКіСА став Полянський Владислав Олександрович – PhD, викладач кафедри.

Учасники літньої школи дізналися про:

• цінність даних;
  • використання даних для прийняття рішень;
  • монетизацію даних;
  • автоматизацію процесів за допомогою даних;
  • практичні кейси аналізу продажів та оцінки ефективної рекламної кампанії.

За результатами роботи школи варто відзначити відкритість учасників та їх зацікавленість у тематиці школи.

Серед найактивніших учасників було розіграно фінансову літературу.

Дякуємо усім, хто долучився до літньої школи та чекаємо на нові зустрічі!

📮E-mail – kafekib@hneu.edu.ua

📱Telegram – t.me/ek_sa_khneu_life