Мілов Олександр Володимирович


Милов Александр Владимирович

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

К.т.н., Професор кафедри економічної кібернетики, доцент по кафедрі “Економічної інформатики та АСУ”, Дійсний член-кореспондент академії технологічної кібернетики України

Send e-mailOleksandr.Milov@hneu.net

Про себе

Член Всеукраїнської асоціації економічної кібернетики. Учасник семінарів і літніх університетів в рамках консорціуму CEUME, організатор і модератор секції міжнародних науково-практичних конференцій “Сучасні проблеми моделювання соціально-економічних систем” та 1-й міжнародній конференції “Сучасні проблеми економіки” імені Семена Кузнеця. Куратор академічних груп спеціальності “економічна кібернетика” та відповідальний за наукову роботу кафедри, член журі всеукраїнських олімпіад з економічної кібернетики, науковий керівник переможців конкурсу студентських робіт із кількісних методів у економіки та олімпіад з економічної кібернетики.

2010‑по т.ч. професор кафедри економічної кібернетики
1991‑2010 доцент кафедри економічної кібернетики
1993‑1996 докторантура Харківського національного університету ім. Каразіна В.Н.
1987‑1991 викладач кафедри організації машинної обробки економічної інформації
1986‑1987 старший науковий співробітник, завідувач сектором НДІ заводу Електроважмаш
1982‑1985 аспірантура в Московському енергетичному інституті
1978‑1982 інженер Центрального науково-виробничого об’єднання «Каскад»

1986 захист кандидатської дисертації , диплом кандидата технічних наук ( електричний інжиніринг )
1982‑1985 аспірант кафедри промислової електроніки Московського енергетичного інституту
1978 диплом з відзнакою інженера електронної техніки за спеціальністю « Промислова електроніка »
1972‑1978 Московський енергетичний інститут , факультет Електронної техніки , спеціальність – промислова електроніка

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ

 • Економічна кібернетика
 • Системний аналіз
 • Системи прийняття рішень ( методи і моделі )
 • Системи підтримки прийняття рішень
 • Моделювання бізнес – процесів
 • Управління проектами в туризмі ( на англійській мові )
 • Системний інжиніринг ( англійською мовою )
 • Інтелектуальний аналіз даних ( Data Mining )
 • Міжпредметні тренінги ( за напрямками )

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Наукові інтереси

 • моделі і механізми прийняття і координації рішень в розподілених соціально ‑ економічних системах ;
 • агентно – орієнтовані методи моделювання соціально ‑ економічних систем ;
 • методи оптимального управління макроекономічними системами .

Публікації

Всього опубліковано понад 100 наукових і науково – методичних робіт , в тому числі 14 колективних монографій , понад 50 статей в наукових виданнях України та іноземних держав , більше 10 – в періодичних виданнях , які включені в міжнародні наукометричних баз . Автор близько 10 навчальних посібників , серед яких ” Моделювання системних характеристик економіки ” , ” Програмування в задачах і прикладах ” , ” Моделі і методи ринкової економіки ” .

2015 грант Євразія по розробці економіко – математичної спеціалізації для середніх шкіл
2004‑2005 участь в міжнародному проекті « Future Leaders for MBA » за підтримки USADI
2001‑2003  грант TEMPUS – TACIC по розробці нової європейської спеціальності « Прикладна економіка»

ДОДАТКОВО

Підвищення кваліфікації

 • Регіональний інститут безперервної освіти федеральної державної бюджетної освітньої установи вищої професійної освіти «Пермський державний національний дослідницький університет» за програмою «Математичні моделі в економіці і їх комп’ютерна реалізація», (30.08.2013‑09.09.2013)
 • Міністерство освіти і науки , молоді та спорту України , Харківський національний економічний інститут за програмою « Методи викладання економічних дисциплін англійською мовою » ( 03.09.2012‑31.05.2013 )
 • Міністерство освіти і науки , молоді та спорту України , Харківський національний економічний інститут за програмою « Системи управління знаннями – нова парадигма управління ВНЗ » ( 11.02.2013‑30.05.2013 )
 • Міністерство надзвичайних ситуацій України (29.10.2013‑31.10.2013)

Сертифікати

Володар численних сертифікатів, в тому числі «Основні завдання навчання дорослих слухачів і можливості і основи завдань спільного викладання з фахівцями в області бізнесу». «Система оцінювання в навчальному процесі», «Як розробляти та викладати курс Лідерство», «Професійний розвиток в дистанційній освіті», «Корпоративне управління», «Пошук джерел фінансування та написання грантів», «Стратегічний менеджмент». «Операційний менеджмент». «Сучасні питання стратегічного менеджменту та організаційного розвитку», «Інформаційні технології бізнесу», «Трансформація / Реструктуризація підприємств в Україні: принципи і практика», «Основні методи зв’язку з громадськістю», «Управління малим бізнесом», «Управління людськими ресурсами: розробка системи лідерства в організації »,« Операційний менеджмент і управління проектами », а також сертифікати про закінчення Академії викладацької майстерності. Володар сертифікату бізнес-тренера міжнародної програми ПРООН у напрямку Soft Skills.

Нагороджений почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України. Харківського національного економічного університету, Харківської обласної організації профспілок працівників освіти і науки України, Дзержинської районної ради, Дипломом «Вища школа Харківщини – кращі імена» в номінації «Викладач професійно-орієнтованих дисциплін».


Print Friendly, PDF & Email
1 679